Grupa Walder partnerem 10. edycji Forum Rolniczego

2 grudnia 2023 r. jako Grupa Walder mieliśmy przyjemność wspierać wydarzenie jubileuszowej 10. Edycji Forum Rolniczego we współpracy z Gazetą Pomorską. Wydarzenie odbyło się w XIX-wiecznej Cukrowni Żnin, która w swoim wnętrzu łączy historię i nowoczesny design.

W tym roku w wydarzeniu ponownie wzięło udział ponad 400 gości – rolnicy, przedstawiciele i eksperci branży rolniczej. Forum Rolnicze jest miejscem spotkań, dyskusji, wymiany doświadczeń i przestrzenią do zdobycia nowej, cennej wiedzy, które zapewniło 8 paneli tematycznych z udziałem renomowanych ekspertów i praktyków.

Jednym z najważniejszych elementów Forum Rolniczego była debata z udziałem byłych i obecnych przedstawicieli resortu rolnictwa, którzy dyskutują o najważniejszych wyzwaniach stawianych przed rolnikami. Niezmiennym i stałym elementem programu Forum Rolniczego była uroczysta gala, podczas której wręczone zostały wyróżnienia dla najlepszych rolników oraz nagrody w konkursie „Rolnictwo mam w genach”.

Uczestnicy mieli okazję porozmawiać również z naszymi ekspertami handlowymi oraz flotowymi na temat samochodów, które były eksponowane podczas trwania całego wydarzenia. Jako Toyota Walder Bydgoszcz przedstawiliśmy nową Toyotę C-HR II generacji, niezawodnego SUV-a jakim jest Toyota RAV4 Plug In oraz wyprawowego Hiluxa z modyfikacją AT35. Co więcej, w sali konferencyjnej można było z bliska zobaczyć luksusowego minivana Lexusa LM oraz Lexusa ES.

UDOSTĘPNIJ

Podobne wpisy