LEXUS ES 300h NAJLEPSZYM SAMOCHODEM DLA KADRY KIEROWNICZEJ WEDŁUG „PROFESSIONAL DRIVER”

  • Lexus ES 300h uhonorowany w plebiscycie „Professional Driver”
  • Hybrydowa limuzyna była najwyżej ocenianym modelem wśród ponad 40 konkurentów
  • Model ES 300h w wersji Business Edition jest dostępny od 218 900 zł

Hybrydowy Lexus ES 300h został wybrany najlepszym samochodem dla kadry kierowniczej przez czytelników brytyjskiego magazynu „Professional Driver”. W tegorocznej edycji konkursu zespół składający się z ponad 100 jurorów uhonorował limuzynę tytułem „Executive Car of the Year”. Model ES 300h otrzymał w głosowaniu najlepsze noty spośród 40 konkurentów. Limuzyna zdobyła uznanie jurorów wysokim poziomem komfortu i przyjemnością podróżowania, a także jakością materiałów i niezawodnością hybrydowego układu napędowego.

„Osoby na stanowiskach kierowniczych coraz częściej decydują się na długie podróże międzymiastowe czy dojazdy na lotnisko, wobec czego możliwość szybkiego zatankowanie auta na stacji benzynowej nadaje dużą wartość. Nasi czytelnicy najwidoczniej nie wierzą jeszcze, że sieć stacji ładowania jest w stanie sprostać temu wyzwaniu. To jeden z głównych powodów, dla których hybrydowy Lexus ES 300h był oceniany wyżej niż kilka modeli z napędem elektrycznym. To również samochód bardzo wygodny i wykonany z dbałością, a niezawodność Lexusa ma na rynku duże znaczenie.” – powiedział Mark Bursa, redaktor brytyjskiego magazynu „Professional Driver”.

Niezawodność Lexusa ES 300h w praktyce

Na całym świecie od 1989 roku sprzedano już ponad trzy miliony Lexusów ES. Niezawodność, z której ten model słynie od lat, podkreślają dane polskiej sieci autoryzowanych serwisów. Według zgromadzonych danych ponad 90% ES-ów, które przejechały już ponad 100 tys. km, nie wymagały wymiany klocków hamulcowych i tarcz hamulcowych. Co więcej, ponad połowa serwisowanych egzemplarzy z przebiegami blisko 150 tys. km wciąż posiada fabryczne tarcze i okładziny hamulcowe. Ten stan rzeczy jest dowodem najwyższej jakości i dbałości o bezpieczeństwo klientów.

Lexus jest pewny jakości swojej limuzyny, dlatego oferuje rozbudowany program gwrancyjny. Każdy ES 300h jest objęty pełną gwarancja na trzy lata lub 100 tys. km, 12-letnią gwarancją na perforację nadwozia, gwarancją na napęd hybrydowy (5 lat lub 100 tys. km), a gwarancję na akumulator hybrydowy można przedłużyć do 10 lat. Dodatkowo, po wygaśnięciu gwarancji fabrycznej można skorzystać z programu Lexus Relax, który przedłuża ochronę na samochód nawet do 10 lat lub 185 tys. km.

Atrakcyjna oferta na auta z rocznika 2023

Egzemplarze z roku modelowego 2023 są obecnie dostępne w atrakcyjnej cenie. Lexus ES 300h w wersji Business Edition kosztuje teraz od 218 900 zł. Na liście wyposażenia standardowego znajdują się takie opcje jak elektrycznie regulowane i podgrzewane fotele, elektrycznie regulowana i podgrzewana kierownica, elektryczny szyberdach z zasuwaną roletą, pakiet systemów bezpieczeństwa Lexus Safety System +2.5, system multimedialny z 12-calowym ekranem dotykowym, wbudowaną nawigacją i asystentem głosowym Lexus Concierge oraz 18-calowe felgi.

Samochody w wersji Business Edition są dostępne z szybkim terminem realizacji zamówień w atrakcyjnych formach finansowania takich jak Leasing KINTO ONE 104% oraz Najem KINTO ONE, w którym miesięczna rata dla firm wynosi już od 1530 zł netto przy umowie na dwa lata z limitem przebiegu 15 tys. km rocznie oraz 10-procentową opłatą wstępną.

UDOSTĘPNIJ

Podobne wpisy