NOWA ODSŁONA APLIKACJI LEXUS LINK+

  • Lexus wprowadził nową wersję aplikacji Lexus Link+
  • Aplikacja umożliwia użytkownikom Lexusa zdalną komunikację i zarządzanie pojazdem
  • W aplikacji Lexus Link+ wprowadzono nowe funkcje i aktualizacje, dzięki którym obsługa jest jeszcze łatwiejsza
  • Ponad 80% użytkowników aut Lexusa w Polsce korzysta z aplikacji Lexus Link+

Nowa wersja aplikacji Lexus Link+ to pakiet usług zdalnych i online, który ułatwia użytkownikom komunikację i zarządzanie autem. Dzięki aktualizacji aplikacja zyskała nowe funkcje, a korzystanie z niej jest łatwiejsze. Zmienił się interfejs użytkownika, który można teraz dostosować tak, by na ekranie głównym wyświetlane były wybrane informacje jak np. przebieg pojazdu czy stan paliwa. Nowy Lexus Link+ umożliwia także lepsze kontrolowanie spersonalizowanych powiadomień.

Aplikacja Lexusa daje możliwość zdalnego sterowania wybranymi funkcjami auta. W zależności od modelu i wersji kierowca może m.in. przy pomocy smartfona otworzyć lub zamknąć samochód, sprawdzić, czy zamknięte są szyby i pokrywa bagażnika, uruchomić klimatyzację, by schłodzić lub ogrzać wnętrze, włączyć podgrzewanie foteli i kierownicy, czy włączyć światła awaryjne. Lexus Link+ umożliwia też bezprzewodowe połączenie z systemem multimedialnym samochodu.

Jeszcze więcej informacji dla użytkowników Lexusa

Aplikacja Lexus Link+ daje dostęp do usług Lexus Connected przez cztery lata za darmo. Kierowca ma dzięki temu w jednym miejscu najważniejsze informacje dotyczące auta oraz jego obsługi. Aplikacja może wysłać przypomnienie o zbliżającym się terminie przeglądu, czy końcu okresu gwarancyjnego. Lexus Link+ poinformuje o tym, za ile kilometrów w samochodzie należałoby wykonać przegląd w autoryzowanej stacji dealerskiej oraz pomoże w umówieniu wizyty. W aplikacji można sprawdzić dotychczasową historię serwisową auta.

Dzięki aplikacji użytkownik Lexusa ma dostęp do informacji o przebytych trasach oraz statystyki prędkości, odległości i czasu trwania podróży, a za sprawą Przewodnika Jazdy Hybrydowej uzyska wskazówki, jak najefektywniej wykorzystać napęd hybrydowy. Lexus Link+ ułatwi odnalezienie zaparkowanego samochodu, może udostępnić jego lokalizację, a także wskaże drogę, jak dotrzeć pieszo z auta do zaplanowanego celu.

W Polsce ponad 80% użytkowników aut Lexusa korzysta z aplikacji Lexus Link+, która dostępna jest na smartfony z systemami iOS i Android.

Jako marka Lexus nieustannie dążymy do doskonalenia technologii wykorzystywanych w naszych samochodach, aby zapewnić naszym klientom jeszcze bardziej komfortowe podróże. Z pasją rozwijamy innowacyjne rozwiązania, które podnoszą standardy wygody, bezpieczeństwa i wydajności w każdym z naszych pojazdów. Taka właśnie jest nowa odsłona aplikacji Lexus Link+. Dzięki ciągłemu doskonaleniu technologicznemu Lexus kontynuuje swoją misję tworzenia niezapomnianych doświadczeń podróżowania dla wszystkich swoich użytkowników. Jeśli masz pytania dotyczące użytkowania aplikacji w Twoim samochodzie skontaktuj się z nami, udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

UDOSTĘPNIJ

Podobne wpisy