NOWY LEXUS LBX WIDOCZNY W GALERII FOCUS!

Focus Bydgoszcz to popularne centrum handlowe zlokalizowane w samym centrum miasta. Galeria mieści się przy ul. Jagiellońskiej, jednej z głównych ulic miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, tramwajowych oraz dworca PKS. Dzięki szerokiej gamie znanych marek, a także bogatej ofercie rozrywkowej stało się ono ulubionym miejscem spotkań mieszkańców Bydgoszczy i okolic. Kino, sala zabaw i znane restauracje sprawiają, że Focus to przede wszystkim modne miejsce zakupów. Galerię wyróżniają nowoczesna architektura nawiązująca stylistyką do czterech zabytkowych, odrestaurowanych kamienic stanowiących jej front.

Lexus LBX to pojazd, który nie tylko zachwyca swoim nowoczesnym designem, ale także imponuje swoją dynamiczną charakterystyką. Zestawiając elegancję z innowacyjnymi rozwiązaniami, ten model stanowi doskonałą symfonię komfortu, stylu i wydajności. Lexusa LBX można dowolnie konfigurować tak, aby spełniał Twoje oczekiwania co do wymarzonej podróży. Ten model daje możliwość wyboru pomiędzy dwoma napędami (4×4 oraz 4×2), pomiędzy aż pięcioma atmosferami: LBX, LBX Elegant, LBX Emotion, LBX Relax, LBX Cool, które odpowiednio różnią się wyposażeniem. Każda z nich zawiera najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa i rozrywki, pozwalając kierowcy poczuć się pewnie i zrelaksowanie podczas podróży. Dodatkowo samochód występuje aż w dziewięciu wersjach kolorystycznych.

W naszym salonie Lexus Bydgoszcz w Osielsku właśnie trwa tydzień z jazdami testowymi tego nowego modelu marki premium. Dni otwarte trwają do soboty 13 kwietnia! To doskonała okazja, aby lepiej poznać ten wyjątkowy samochód i skonsultować się z naszym zespołem ekspertów. Daj się ponieść i poczuj z nami atmosferę Lexusa LBX.

UDOSTĘPNIJ

Podobne wpisy