OMOTENASHI to japońska filozofia gościnności, zgodnie z którą traktujemy każdego klienta jak Gościa we własnym domu. Jest ona wyrażana w trzech filarach:

Przywiązanie uwagi do najdrobniejszych szczegółów

Przewidywanie potrzeb naszych Gości

Wyrażanie
wdzięczności

Ten japoński termin odnosi się do hojności gościnności i usług, której celem jest przewyższenie oczekiwań klientów. Filozofia Omotenashi kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do klienta. Długo przed wizytą w salonie, personel dokładnie analizuje preferencje i potrzeby klienta, aby zapewnić mu dostosowane rozwiązania. W salonie tratujemy klientów z wyjątkowym szacunkiem i serdecznością, by stworzyć przyjazną atmosferę i budować długotrwałe relacje.

Filozofia Omotenashi to również zapewnienie klientom niezapomnianych wrażeń za kierownicą. Klienci mogą umówić się na jazdę próbną, aby lepiej poznać możliwości i osiągi wybranego modelu. Obsługa jest zawsze dostępna, aby wyjaśnić unikalne funkcje i zalety danego pojazdu, dzięki czemu klient czuje się pewniej podejmując decyzję.

Lexus Bydgoszcz to salon, w którym przemyślany wystrój wnętrza oraz dbałość o detale doskonale wpisuje się w ideę Omotenashi. Goście naszego salonu mogą odczuć komfort połączony z elegancją, co sprawia, że wybór wymarzonego samochodu staje się czysta przyjemnością.